Коли скрипи та стукіт у підвісці стають постійними, а не поодинокими, при цьому маневреність автомобіля істотно погіршується, стає ясно: настав час міняти підвіску.
Є два основні рішення - запчастини з гуми або з поліуретану. Відгуки про деталі з цих матеріалів бувають різні. Здається, гумові деталі дешевші, і начебто зрозуміло, що від них чекати. Поліуретанові надійніші, але дорожчі. Якщо ви у роздумах, які вибрати, давайте розберемося, чи варто ставити поліуретанові сайлентблоки?
Переваги поліуретанових сайлентблоків
Багато хто відзначає, що останнім часом трапляється неякісна гума, яка не витримує навантажень. Порівняно з нею поліуретан значно міцніший. А наші дороги випробовують на міцність усі конструкційні матеріали.
Якщо мова йде про якісний поліуретан і правильно встановлений пружний елемент, ви отримуєте автомобіль з надійним і "чуйним" керуванням. Які поліуретанові сайлентблоки мають переваги?
Всі ці властивості поліуретану, що перевершують властивості гуми, забезпечують більш безпечну їзду. Адже не дарма на професійних гоночних автомобілях встановлено поліуретану.
Але не обов'язково бути гонщиком. Досвідчені автомайстри радять перейти на поліуретан і знають, як його грамотно встановити, щоб він прослужив довго. Якщо в інших країнах, в умовах хороших доріг, це тюнінг, то для наших реалій застава стабільної роботи машини.
Поліуретанові сайлентблоки від ПоліПро
Ще одна важлива причина: встановивши поліуретанові пружні елементи вітчизняного виробництва, що зарекомендувало себе, ви підтримуєте українського виробника і робите свій маленький внесок в економіку країни. Компанія "ПоліПро" також є виробником з невеликого містечка, яке стало надійним партнером для великих продавців автозапчастин.
Отже, зважуйте за та проти поліуретанових сайлентблоків, а також плюси та мінуси поліуретанових втулок стабілізатора, обирайте запчастини високої якості та довірте їх монтаж хорошим фахівцям. Впевнені, ви ніколи не пошкодуєте, що перейшли на поліуретану.