telegram_btn
Зателефонуйте нам +38 099 348 87 54 +38 067 418 87 04 +38 068 242 62 63
Українa, м. Шостка, вул. Прорізна, 20. Магазин "Автопідвіска"
ru en ua
fb insta youtube
0 грн.
0
0
Партнерство

Партнерство

 
Наші дилери:
Адреса Ім'я або назва компанії Телефон
     
     
     
     
Тут можете бути саме ВИ !!!!!!!!!!!
   

 

Система лояльності НА ДАННИЙ МОМЕНТ НЕ ДОСТУПНА

Партнерами компанії "ПоліПро" можуть стати: автомагазини, інтернет-магазини, СТО, тюнінг-ательє, служби таксі, автотранспортні підприємства, аграрні підприємства, а також усі бажаючі юридичні та фізичні особи.

Ми розробили рішення для знижок для всіх сегментів нашого ринку. Ми хочемо, щоб знижку на нашу продукцію отримував як майстер з гаража, так і автомагазин, і звичайно ж, щоб розвивалася власна сітка дилерів. у нас є три дисконтні рішення, для кожного з вас, з різною відсотковою знижкою, яка може зростати, залежно від збільшення обсягу продажу.

1 рівень знижки 10%. Цей рівень в основному спрямований на майстрів, які лагодять автомобілі в гаражах, дрібних СТО, невеликі автомагазини або просто початковий етап для всіх, який дозволить промацати ринок, а також зрозуміти сегмент продажу, в якому ви можете бути затребувані. Для того, щоб отримати знижку 10 відсотків від суми замовлення, вам необхідно зробити всього на 5 замовлень. І вже на 6 ви її автоматично отримаєте.

2 рівень знижки 20%. Цей рівень, мабуть, найпоширеніший у наших клієнтів. Переважно це автомагазини, СТО, фермерські господарства, аграрні підприємства, автотранспортні підприємства. Для отримання знижки на цьому рівні достатньо зробити 10 замовлень і вже на 11, в автоматичному режимі ви отримаєте знижку 20 відсотків

3 рівень знижки 30 відсотків. Цей рівень розрахований на розширення нашої дилерської мережі. на цей рівень переходять в основному партнери, які роблять інтернет-магазини для продажу, магазини на платформі пром, оптові магазини, СТО, де кількість постів починається від 10. Щоб отримати дисконт цього рівня, обсяг щомісячного продажу повинен бути від 50 000 грн. Дилер при цьому отримує вивантаження всього товару для свого інтернет-магазину, персонального менеджера, доступ до дилерської бази для оформлення самостійного замовлення, доступ до всіх залишків товару, доступ до партнерського чату та багато іншого.

Обов'язкова умова. У вас має бути щонайменше 5 замовлень за останні три місяці.

Знижка нараховується базою в автоматичному режимі та знімається також в автоматичному, у разі невиконання умов. Менеджер не попереджає про це замовника.

Замовленням вважається замовлення на сайлентблоки оранжевого кольору, жорсткістю 65ШорА (стандартна) і не підпадає під дію акції або знижку згідно з іншими системами лояльності. У випадку, якщо у вас кілька замовлень на день, товар оформляється одним замовленням, за умови, що товар є в наявності та відправляється в той же день. Гарантія, знижки на сайлентблоки іншого кольору та жорсткості не надаються.

Співпраця з компанією "ПоліПро" - це гарантія надійності та впевненості у своєму партнері!

Ми готові надавати консультаційну підтримку партнерам із усіх питань у робочий час.

З цього питання ви можете написати нам на пошту polyurethane.pro@gmail.com з позначкою "Партнерство".

Надіслати повідомлення на сайті в розділі Контакти.

Зателефонувати нам +380682426263, +380674188704, +380993488754