telegram_btn
Зателефонуйте нам +38 099 348 87 54 +38 067 418 87 04 +38 068 242 62 63
Українa, м. Шостка, вул. Прорізна, 20. Магазин "Автопідвіска"
ru en ua
fb insta youtube
0 грн.
0
0
Наш асортимент Поліуретанові опори амортизатора

Асортимент Поліуретанові опори амортизатора

Якщо амортизатор у верхній точці опори з'єднати з кузовом, він навряд чи зможе виконувати свою функцію. Щоб уникнути передачі ударів та коливань на корпус машини, використовують опори амортизаторів. Демпфуючі властивості опори стійки амортизатора дозволяють підвісці працювати правильно, знижують шум і покращують характеристики кермового керування.

Поява глухого стуку при проїзді нерівностей на дорогах може говорити про те, що верхні опори передніх амортизаторів треба замінити.

Поліуретан витримує підвищені навантаження в 4-5 разів довше ніж гума, тому є сенс купити поліуретанову опору амортизатора. Українська компанія "ПоліПро" пропонує повний асортимент виробів із поліуретану для всіх марок автомобілів:

  • опора заднього амортизатора
  • опора переднього амортизатора
  • сайлентблок заднього амортизатора
  • сайлентблок переднього амортизатора, нижній та ін.


Опора амортизатора на Ланос, Авео, Ауді, ВАЗ та інші моделі авто від ПоліПро.

"ПоліПро" - безпосередній виробник запчастин із поліуретану. Ми виготовляємо точні копії оригінальних запчастин та відновлюємо за допомогою поліуретану рідні деталі. Замовляючи продукцію ПоліПро, ви отримуєте:

  • вироби з якісної сировини з такою самою твердістю, як і у гуми (65А по Шору);
  • міцне з'єднання еластичної та металевої частин завдяки піскоструминній обробці та спеціальному праймеру;
  • гарантію на 1 рік без урахування пробігу (за гарантійним талоном).

Поліуретанова опора амортизатора на Ланос, Авео, Ауді, ВАЗ, Опель Вектра та інші марки машин від ПоліПро доступна на замовлення на цьому сайті. Напишіть або зателефонуйте нам, щоб дізнатися, як надіслати старі опори амортизатора свого автомобіля на реставрацію до нашої компанії.