telegram_btn
Зателефонуйте нам +38 099 348 87 54 +38 067 418 87 04 +38 068 242 62 63
Українa, м. Шостка, вул. Прорізна, 20. Магазин "Автопідвіска"
ru en ua
fb insta youtube
Наш асортимент Поліуретанові опори амортизатора

Асортимент Поліуретанові опори амортизатора

Пропонуємо купити опору стійки амортизатора безпосередньо від виробника. Це невелика, але важлива деталь для злагодженої роботи вашого автомобіля. Адже якщо амортизатор у верхній точці опори відразу з'єднати з кузовом, він навряд чи зможе виконувати свою функцію. Щоб уникнути передачі ударів та коливань на корпус машини, для цього використовують опори амортизаторів. Демпфуючі властивості опори дозволяють підвісці працювати правильно, знижують шум і покращують характеристики кермового керування.

Вибір опори амортизатора

Поява глухого стуку при проїзді нерівностей на дорогах може говорити про те, що верхні опори передніх стійок амортизаторів треба замінити.

Українська компанія "ПоліПро" пропонує повний асортимент виробів із поліуретану для всіх марок автомобілів:

 • верхня задня опора амортизатора,
 • верхня опора переднього амортизатора,
 • сайлентблок заднього амортизатора,
 • сайлентблок переднього амортизатора, нижній та ін.

Поліуретан витримує підвищені навантаження в 4-5 разів довше ніж гума, тому є сенс купити поліуретановий опорний підшипник стійки амортизатора. Далі докладніше про сильні сторони цього матеріалу.

Перевага поліуретанової опори амортизатора

При виборі опорної подушки стійки амортизатора важливо враховувати не тільки її вартість, але і якість матеріалу, з якого вона виготовлена. І це, мабуть, основний критерій, щоб визначитися з покупкою такого товару. Найбільш вдалий вибір – це поліуретан. Опора амортизатора з цього матеріалу має такі переваги:

 • Довговічність. Важливий показник для комфортного та економного використання автомобіля. Його якраз і забезпечує матеріал, з якого виготовляють цю опору. Виробник відзначає високі показники зносостійкості. Більш того, властивість такого матеріалу забезпечує відмінну опірність до надрізів та розривів. Це гарантує тривалий термін служби як самої деталі, так і модератора тяги.
 • Надійність. Поліуретан є гідною альтернативою пластику, гуми та металу завдяки своїм унікальним механічним властивостям. Опорник стійки із цього матеріалу забезпечує надійну фіксацію. А це є гарантією безпеки руху транспортного засобу.
 • Стійкість до впливу зовнішніх факторів. Цей матеріал має унікальні властивості, що дозволяють зберігати свою форму та функціональні характеристики за різних кліматичних умов. Не страшний такий розхідник ні сильний мороз, ні розпечений від спеки асфальт. Також він має підвищену стійкість до абразивного зношування та стирання в процесі експлуатації.
 • Поліпшене запобігання коливанням. Поліуретан має високу еластичність і опір до вигинів. Це дозволяє пристрою для демпфування ефективно поглинати ударні навантаження та забезпечувати комфортний рух.
 • Нескладне встановлення. Поліуретанові опори модераторів тяги найчастіше мають конструкцію, яка дозволяє швидко та легко встановлювати їх навіть самостійно, без звернення до сервісного центру.

Наразі фахівці машинобудування рекомендують використовувати розхідники саме з цього інноваційного матеріалу. Тому при виборі такого роду товар віддайте перевагу поліуретановій моделі, яка максимально ефективно поглинає ударні навантаження. Таким чином, ви забезпечите довговічність, надійність та комфортність вашого автомобіля.

Опора амортизатора на Ланос, Авео, Ауді, ВАЗ та інші моделі авто від ПоліПро.

"ПоліПро" - безпосередній виробник запчастин із поліуретану. Ми виготовляємо точні копії оригінальних запчастин та відновлюємо за допомогою поліуретану рідні деталі. Замовляючи продукцію ПоліПро, ви отримуєте:

 • вироби з якісної сировини з такою ж твердістю, як у гуми (65А по Шору),
 • міцне з'єднання еластичної та металевої частин завдяки піскоструминній обробці та спеціальному праймеру,
 • гарантію на 1 рік без урахування пробігу (за гарантійним талоном).

Поліуретанова опора амортизатора на Ланос, Авео, Ауді, ВАЗ, Опель Вектра та інші марки машин від ПоліПро доступна до замовлення на цьому сайті. Напишіть чи зателефонуйте нам, щоб дізнатися, як відправити старі опори амортизатора свого автомобіля на реставрацію до нашої компанії.

ПОЛІУРЕТАНОВАЯ ОПОРА ПЕРЕДНЬОГО АМОРТИЗАТОРА DAEWOO LANOS
ПОЛІУРЕТАНОВАЯ ОПОРА ПЕРЕДНЬОГО АМОРТИЗАТОРА DAEWOO LANOS
ПОЛІУРЕТАНОВА ОПОРА ПЕРЕДНЬОГО АМОРТИЗАТОРА CHEVROLET AVEO
ПОЛІУРЕТАНОВА ОПОРА ПЕРЕДНЬОГО АМОРТИЗАТОРА CHEVROLET AVEO
ПОЛІУРЕТАНОВА ОПОРА ЗАДНЬОГО АМОРТИЗАТОРА AUDI A5
ПОЛІУРЕТАНОВА ОПОРА ЗАДНЬОГО АМОРТИЗАТОРА AUDI A5
ПОЛІУРЕТАНОВА ОПОРА СТОЙКИ АМОРТИЗАТОРА ВАЗ
ПОЛІУРЕТАНОВА ОПОРА СТОЙКИ АМОРТИЗАТОРА ВАЗ