telegram_btn
Зателефонуйте нам +38 099 348 87 54 +38 067 418 87 04 +38 068 242 62 63
Українa, м. Шостка, вул. Прорізна, 20. Магазин "Автопідвіска"
ru en ua
fb insta youtube
Наш асортимент Поліуретанові подушки двигуна

Асортимент Поліуретанові подушки двигуна

Купити подушки двигуна зараз не складно. Але питання того наскільки довго прослужить нова деталь завжди залишається актуальним. Адже заміна опори двигуна, як ще називають цей елемент, трудомісткий процес. Також вихід з ладу подушки двигуна відразу позначається на якості та комфорті їзди, адже саме ця опора двигуна – гасить коливання двигуна в процесі його роботи. А ще не дозволяє двигуну зміщуватися щодо кузова.

Види подушок двигуна

Подушка для двигуна - це такий вузол кріплення, який працює за тим же принципом, що і сайлентблоки в важелях підвіски, тому тут важливі характеристики пружного елемента: міцність на розрив і скручування. Існують основні види опор ДВС, такі як: гумові, пневматичні та гідравлічні. Компанія "ПоліПро" пропонує поліуретанові подушки на двигун для таких авто як: Ланос, Mazda, Honda, Nissan та інші, а саме:

 • верхня подушка двигуна
 • задня подушка двигуна,
 • нижня подушка двигуна,
 • передня подушка двигуна,
 • права подушка двигуна,
 • ліва подушка двигуна, залежно від комплектації та марки вашого авто.

На користь гідравлічних опор мотора наводять такі аргументи як оптимальне забезпечення роботи двигуна при різній інтенсивності оборотів. Але наскільки довговічними є такі вироби в умовах наших доріг? Тому, при необхідності, ремонту цього вузла в автомобілях Ніссан Прімера, Фольксваген Пассат, Деу Ланос, Ауді, Мазда, Шкода, Хонда багато хто вирішує купити подушки двигуна з поліуретану.

Перевага поліуретанових подушок двигуна

Гідравлічна подушка двигуна чи поліуретанова? Гідравлічні подушки кріплення двигуна мають більш удосконалену конструкцію і краще підлаштовуються під технічні особливості двигуна в порівнянні з гумометалевими Гідравлічна частина подушки двс рідко страждає від фізичного зносу. Зазвичай першою ушкоджується гумова частина, втрачаючи згодом пружність через поступове відшарування від металу, тріщин та мікророзривів. Альтернативою гідромеханічним подушкам можуть стати подушки опори двигуна з поліуретану. Їхня зростаюча популярність пояснюється кількома факторами:

 • поліуретанові опори двс має високу міцність і довговічність,
 • поліуретан робить подушки з цього матеріалу менш схильними до зносу,
 • забезпечують надійніше кріплення двигуна,
 • підвищує стійкість та керованість автомобіля на дорозі,
 • поліуретан добре амортизує вібрації,
 • підвищений комфорт під час їзди.

Також міцність цього еластомеру в 4-5 разів вища, ніж у гуми, а жорсткість можлива така сама, 65 А по Шору. Подушки з поліуретану витримують великі навантаження, перепади температур, стійкі до дії активних хімічних речовин. В цілому, поліуретанові опори двигуна стають кращим вибором для тих, хто цінує надійність, довговічність та підвищений комфорт під час водіння.

Чому варто купити подушки під двигун у нас

Поліуретанові деталі стають все більш популярними серед автолюбителів та професійних механіків. Ми пропонуємо конкурентоспроможні ціни. У "ПоліПро" не лише виготовляють нові подушки для двигуна, а й реставрують рідні. Це дозволяє заощадити кошти та час на пошуки оригінальних запчастин. Ви можете бути впевнені у нашому професіоналізмі та уважному ставленні до кожного клієнта. Наш асортимент дозволить вибрати саме те, що вам потрібно. Ми пропонуємо купити подушки двигуна ціни, на які конкурентоспроможні, а якість вас приємно здивує. Щоб уточнити умови реконструкції старої деталі, зателефонуйте менеджеру за телефонами, вказаними у шапці сайту. На всі вироби як нові, так і відновлені діє гарантія 1 рік.

poliuretanovaja podushka dvigatelja vaz
Поліуретанова подушка двигуна ВАЗ
zadnjaja poliuretanovaja podushka dvigatelja lanos
Поліуретанова подушка двигуна задня Lanos
Поліуретанова подушка двигуна права Scenic
Поліуретанова подушка двигуна права Aveo