telegram_btn
Зателефонуйте нам +38 099 348 87 54 +38 067 418 87 04 +38 068 242 62 63
Українa, м. Шостка, вул. Прорізна, 20. Магазин "Автопідвіска"
ru en ua
fb insta youtube
Наш асортимент Поліуретанові подушки рами - подушки кузова

Асортимент Поліуретанові подушки рами - подушки кузова

Хоча паркетники потроху тіснять, класичні рамні позашляховики в Україні, як і раніше, популярні. Тому в їх власники іноді виникає потреба замінити подушки рами.

Подушка кріплення кузова до рами допомагає менше відчувати на собі нерівності дороги, тому що бере на себе навантаження, що передається підвіскою. Гумометалеві подушки кузова довго не витримують нашого бездоріжжя. Деякі шукають нові оригінал або вживані запчастини на розбиранні.

Подушка рами з поліуретану - довговічніший варіант за прийнятною ціною. За свідченнями очевидців, якісні поліуретанові опори кузова живуть довше, ніж автомобіль.

Подушка кузова застосовується не тільки в конструкціях позашляховиків, такі опори є в машинах Газель, УАЗ 469 та інших марок, які розраховані на складні умови експлуатації.

Де купити подушки рами в Україні?

Компанія "ПоліПро" пропонує купити поліуретанові подушки рами, доставка по всій Україні. Замовлення комплекту на суму від 2000 грн. доставимо за наш рахунок.

Полі Про виробляє та продає в Шостці подушки рами для:

  • Ніссан Навара
  • NISSAN Safari Y60
  • Mitsubishi Pajero 2
  • Lexus
  • Toyota
  • SSANGYONG REXTON та ін.

Ми також виготовляємо необхідні запчастини на замовлення.

Купити подушки кузова з поліуретану від ПоліПро з доставкою в Київ, Дніпро, Харків та інші міста можна Новою поштою.

Довговічність виробів від ПоліПро пояснюється якістю сировини – чотирикомпонентного поліуретану, способом обробки металу та його надійного з'єднання з еластичною частиною. Тому на всі запчастини нашої компанії діє письмова гарантія на 1 рік без урахування пробігу та умов експлуатації.

Зателефонуйте за вказаними вище номерами, щоб дізнатися подробиці та зробити замовлення.