telegram_btn
Зателефонуйте нам +38 099 348 87 54 +38 067 418 87 04 +38 068 242 62 63
Українa, м. Шостка, вул. Прорізна, 20. Магазин "Автопідвіска"
ru en ua
fb insta youtube
Наш асортимент Поліуретанові пильники ШРКШ

Асортимент Поліуретанові пильники ШРКШ

Щоб купити пильовики ШРКШ, ціна на який буде прийнятною, а також відповідає технічним вимогам саме вашого автомобіля, необхідно враховувати як марку машини, так і характеристики самої деталі. Від цього залежить не тільки зручність встановлення, а й надійний захист цього вузла. Адже ШРКШ - важлива деталь автомобіля, що відповідає за передачу крутного моменту з коробки передач на колесо. А для його ефективної роботи необхідний захист від пилу і бруду, що і забезпечує пильовик.

Вибір пильовиків ШРКШ

При пошкодженні пильовика гранати, як ще називають цей вузол, всередину шарнірного механізму швидко потрапляють бруд, волога, тверді частинки. При цьому через втрату герметичності мастило шарніра починає витікати, виникає скрип і хрускіт у цьому вузлі під час повороту керма або проїзду нерівностей. ШРКШ швидко приходить у непридатність.

Тому важливо регулярно перевіряти стан цих гофрованих чохлів ШРКШа:

 • чи залишаються вони цілими,
 • чи немає малопомітних тріщин,
 • чи надійно закріплені хомути.

Пошкоджену деталь потрібно терміново замінити. Якщо ви знімаєте весь привід, рекомендується також поміняти пильовик на другому ШРКШ, навіть якщо він має цілий вигляд.

Найякісніші пильовики приводу з поліуретану, ціна на які виправдана. Якщо ви експлуатуєте автомобіль у складних умовах, то поліуретан - саме той матеріал, який дозволить цьому виробу служити довше. Порівняно з гумою він витримує більші навантаження на скручування, розтягнення і розрив у широкому діапазоні температур і навіть у середовищі агресивних речовин.

Перевага поліуретанових пильовиків ШРКШ

Пильник приводного вала - деталь простої конструкції, яку відносно часто доводиться міняти через постійний агресивний вплив бруду, а також несприятливі погодні умови (морози, дощі). Тому основною його характеристикою є матеріал, з якого він виконаний. У зв'язку з цим поліуретанова захисна запчастина являє собою оптимальне рішення для тих, хто цінує надійність і довговічність. Ось чому:

 • Висока міцність. Поліуретанові пильовики півосі мають виняткову міцність і стійкість до механічних впливів, що забезпечує довгий термін служби вашого автомобіля.
 • Відмінний захист. Завдяки спеціальній структурі матеріалу, такого виду деталі надійно захищають ШРКШ від потрапляння зовнішніх частинок, зберігаючи його працездатність і ефективність.
 • Стійкість до впливу навколишнього середовища. Поліуретан має унікальну хімічну стійкість, що робить його ідеальним матеріалом для виготовлення захисного пристрою шарніра. Він не схильний до корозії і не втрачає своїх властивостей навіть за екстремальних температур.
 • Відмінні адгезивні властивості. Поліуретанові захисні вироби забезпечують надійне зчеплення з поверхнею, що дає змогу їм ефективно захищати ШРКШ і забезпечувати плавний рух автомобіля навіть на нерівних дорогах.
 • Просте встановлення. Втулка легко встановлюється на ШРКШ, що дає змогу швидко та ефективно провести заміну деталі без необхідності звернення до фахівців.
 • Різноманітність моделей і розмірів. На ринку представлений широкий вибір поліуретанових пильовиків ШРКШ різних виробників, що дозволяє підібрати оптимальний варіант під конкретну модель автомобіля та індивідуальні вимоги.

Високі якісні показники розхідника визначаються матеріалом виготовлення. Поліуретан на даний момент є оптимальним рішенням для використання в машинобудуванні завдяки його механічним властивостям. Він є пріоритетною альтернативою каучуку і пластику. Поліуретанові пильовики ШРКШа - надійне і ефективне рішення для забезпечення безпеки і комфорту вашого автомобіля. Розгляньте можливість їх придбання для вашого транспортного засобу і переконайтеся в їх високій якості та ефективності на практиці.

Де купити поліуретанові пильовики ШРКШ виробництва України

Пильовик ШРКШ - це важлива деталь в системі підвіски автомобіля, що забезпечує захист шарніра від потрапляння пилу, бруду і вологи. Правильний вибір цього витратного матеріалу відіграє ключову роль у забезпеченні довговічності та безпеки автомобіля.

Компанія "ПоліПро" пропонує купити поліуретанові пильовики ШРКШ виробництва України за доступною ціною для всіх марок авто:

 • поліуретановий пильовик ШРКШ зовнішній,
 • поліуретановий пильовик ШРКШ внутрішній,
 • пильовик універсальний ШРКШ поліуретановий.

Пильовики як для зовнішнього, так і для внутрішнього ШРКШ виготовлені з міцного чотирикомпонентного литого поліуретану з такою ж жорсткістю, як у гуми.

Замовте на цьому сайті з нашого каталогу пильовики на ШРКШ безпосередньо у виробника з письмовою гарантією 1 рік. Ми також допоможемо підібрати пильник ШРКШ за розмірами.

 Щоб уточнити розміри і отримати відповіді на інші питання, зателефонуйте нам за номерами +38 067 418 87 04, +38 099 348 87 54, +38 093 634 43 38.

ПОЛІУРЕТАНОВИЙ ПИЛЬНИК ШРКШ AUDI A5
ПОЛІУРЕТАНОВИЙ ПИЛЬНИК ШРКШ AUDI A5
ПОЛІУРЕТАНОВИЙ ПИЛЬНИК ШРКШ CITROEN BERLINGO
ПОЛІУРЕТАНОВИЙ ПИЛЬНИК ШРКШ CITROEN BERLINGO
ПОЛІУРЕТАНОВИЙ ПИЛЬНИК ШРКШ ВАЗ
ПОЛІУРЕТАНОВИЙ ПИЛЬНИК ШРКШ ВАЗ
ПОЛІУРЕТАНОВИЙ ПИЛЬНИК ШРКШ ДЛЯ БУДЬ-ЯКОГО АВТО
ПОЛІУРЕТАНОВИЙ ПИЛЬНИК ШРКШ ДЛЯ БУДЬ-ЯКОГО АВТО