telegram_btn
Зателефонуйте нам +38 099 348 87 54 +38 067 418 87 04 +38 068 242 62 63
Українa, м. Шостка, вул. Прорізна, 20. Магазин "Автопідвіска"
ru en ua
fb insta youtube
0 грн.
0
0
Наш асортимент Поліуретанові пильники ШРУСу

Асортимент Поліуретанові пильники ШРУСу

 

При пошкодженні пильника ШРУСа всередину шарнірного механізму швидко потрапляють бруд, волога, тверді частинки. При цьому через втрату герметичності мастило шарніра починає витікати, виникає скрип і хрускіт у цьому вузлі при повороті керма або проїзді нерівностей. ШРУС швидко стає непридатним.

Тому важливо регулярно перевіряти стан цих гофрованих чохлів-пильників:

  • чи залишаються вони цілими,
  • чи немає малопомітних тріщин,
  • чи надійно закріплені хомути.

Пошкоджений пильник потрібно терміново замінити. Якщо ви знімаєте весь привід, рекомендується також поміняти пильник на другому Шрусі, навіть якщо він виглядає цілим.

Найякісніші пильники Шрусу - з поліуретану, ціна на які виправдана. Якщо ви експлуатуєте автомобіль у складних умовах, то поліуретан – саме той матеріал, який дозволить цій деталі служити довше. Порівняно з гумою він витримує великі навантаження на скручування, розтягування та розрив у широкому діапазоні температур і навіть у середовищі агресивних речовин.

Де придбати поліуретанові пильники ШРУСів українського виробництва?

Компанія "Полі Про" пропонує купити поліуретанові пильники ШРУСів вітчизняного виробництва для всіх марок авто:

  • поліуретановий пильник Шрусу зовнішній
  • поліуретановий пильник ШРУС внутрішній
  • пильник ШРУСу універсальний поліуретановий

Пильники як для зовнішнього, так і для внутрішнього ШРУСу виготовлені із міцного чотирикомпонентного литтєвого поліуретану з такою ж жорсткістю, як у гуми.

Замовте на цьому сайті пильник ШРУСа безпосередньо у виробника з письмовою гарантією 1 рік. Щоб уточнити розміри та отримати відповіді на інші запитання, зателефонуйте нам за номерами +38 067 418 87 04, +38 099 348 87 54, +38 093 634 43 38.