telegram_btn
Зателефонуйте нам +38 099 348 87 54 +38 067 418 87 04 +38 068 242 62 63
Українa, м. Шостка, вул. Прорізна, 20. Магазин "Автопідвіска"
ru en ua
fb insta youtube
Наш асортимент Поліуретанові відбійники амортизатора

Асортимент Поліуретанові відбійники амортизатора

Відбійник амортизатора призначений для запобігання ударам коліс на кузов автомобіля. Він працює як демпфер, обмежуючи хід штока за повного стиснення амортизатора. Від цієї, здавалося б, непомітної деталі залежить, як комфортною буде їзда на машині. А також як вона поводитиметься при ударах про нерівність доріг.

Тому дуже важливо, щоб ця деталь була виготовлена ​​із міцного на розрив та стиснення еластичного матеріалу. Найкраще таким вимогам відповідає поліуретан. Вища ціна на поліуретановий відбійник амортизатора в порівнянні з гумовим цілком виправдана, тому що він прослужить у 4-5 разів довше.

Саме із поліуретану від надійного постачальника виготовляє відбійники амортизатора компанія "ПоліПро". Завдяки відпрацьованій технології наші вироби мають жорсткість, аналогічну гумовим відбійникам, але перевищують їх по

  • міцності на розрив,
  • зносостійкості,
  • витривалості до низьких та високих температур,
  • стійкості до кислот, олій та інших агресивних речовин.

Де придбати поліуретановий відбійник амортизатора в Україні?

Український виробник запчастин із поліуретану "ПоліПро" випускає великий асортимент деталей для всіх марок авто. На цьому сайті ви можете купити

відбійник заднього амортизатора для Ланос, Мазда, Форд та ін.

відбійник переднього амортизатора на ВАЗ, Ланос тощо;

інші запчастини з поліуретану.

Купити поліуретановий відбійник амортизатора з доставкою по Україні, тут ви можете з гарантією виробника. До кожного виробу додається гарантійний талон на 1 рік без урахування пробігу.

Щоб зробити замовлення або отримати відповіді на свої запитання, зателефонуйте нам за номерами, вказаними у верхній частині сайту. Або напишіть в Вайбер чи електронну пошту, зазначену в розділі "Контакти".