telegram_btn
Зателефонуйте нам +38 099 348 87 54 +38 067 418 87 04 +38 068 242 62 63
Українa, м. Шостка, вул. Прорізна, 20. Магазин "Автопідвіска"
ru en ua
fb insta youtube
Поліуретанові сайлентблоки

Поліуретанові сайлентблоки

Сайлентблоки необхідні для того, щоб удари коліс о нерівність дороги пом'якшувалися і не передавалися на підвіску та кузов автомобіля. Від їх стану залежить швидкість зношування всіх деталей підвіски, зв'язок з кермовим управлінням, швидкість гальмування і навіть те, як довго прослужать покришки.

Класичний сайлентблок являє собою дві металеві втулки, з'єднані еластичною вставкою, найчастіше гумовою. Таке жорстке шарнірне з'єднання дозволяє гасити ударні навантаження. Гума в сайлентблок довго не витримує навантажень від наших доріг, тому поліуретанові сайлентблоки за ціною виробника - це відмінне рішення, щоб продовжити термін експлуатації машини без ремонту підвіски та інших вузлів.

Якісні сайлентблоки важливі для надійної роботи кріплень у підвісці та інших вузлах машини:

  • амортизаторів та важелів
  • двигуна та коробки передач
  • стабілізатора поперечної стійкості та ін.

Сайлентблоки з поліуретану витримують набагато більші навантаження, ніж запчастини з іншими еластичними вставками. Такі вироби виготовляють у нас масово та на замовлення.

У нас ви можете купити сайлентблоки на Мітсубісі, БМВ, Пежо, Мерседес, які не поступаються за якістю оригінальним, а іноді і перевершують їх.

Де краще купити поліуретанові сайлентблоки?

Компанія "ПоліПро" пропонує купити поліуретанові сайлентблоки на цьому сайті з доставкою в будь-яку точку України та світу.

Сайлентблоки від ПоліПро виготовлені з 4-х компонентного поліуретану перевіреної якості, мають надійне з'єднання металевої та еластичної частин та розраховані на тривалу експлуатацію навіть в умовах бездоріжжя. Міцність на розрив, пружність та еластичність, а також зносостійкість поліуретану в 2-5 разів перевищує гуму. Поліуретан зберігає ці властивості за низьких температур і не боїться дії агресивних речовин.

У нас можна купити сайлентблоки на ВАЗ всіх моделей та всі модифікації Ауді, Хонда, Опель та інші марки за ціною виробника. Також можна замовити запчастини у наших офіційних партнерів. На всі сайлентблоки від ПоліПро діє гарантія 1 рік без урахування пробігу.

Зателефонуйте за телефонами, вказаними на сайті, щоб зробити замовлення та дізнатися подробиці.