telegram_btn
Зателефонуйте нам +38 099 348 87 54 +38 067 418 87 04 +38 068 242 62 63
Українa, м. Шостка, вул. Прорізна, 20. Магазин "Автопідвіска"
ru en ua
fb insta youtube
0 грн.
0
0
Наш асортимент Поліуретановий пильник шарової опори

Асортимент Поліуретановий пильник шарової опори

Для чого призначений пильник шарової опори?

  • По-перше, для захисту від проникнення пилу та бруду у мастильні матеріали шарніру.
  • По-друге, для запобігання втратам цих мастильних матеріалів.

Тому такий захисний чохол дуже важливий для роботи шарової опори. Потрібно регулярно проводити діагностику його стану, щоб вчасно помітити тріщини чи розриви. Інакше при порушенні цілісності пильника відбувається втрата мастила, забруднення потрапляють усередину шарніра і починають свою руйнівну роботу як абразив. Механізм зношується завчасно.

Щоб рідше звертати увагу на цей вузол, встановіть пильник з поліуретану. Цей еластомер міцніший і довговічніший, ніж гума, витримує великі навантаження на розрив і скручування, перепади температур і стійкіший до агресивних речовин.

Купити поліуретановий пильник шарової опори в Україні можна у компанії "ПоліПро", яка є виробником деталей із поліуретану.

Поліуретановий пильник шарової опори на Ланос, ВАЗ, Форд, Мазда та ін.

Виробник "ПоліПро" має цілий каталог пильників шарових опор для всіх моделей авто. Пильники є точними копіями оригінальних запчастин, але перевершують їх за термінами експлуатації.

Пильник шарової опори універсальний може бути встановлений також для наконечника кермової тяги.

Вибрати поліуретановий пильник шарової опори для Ланос, ВАЗ всіх моделей, Ford, Mazda та інших марок авто за ціною виробника можна на цьому сайті або у наших партнерів. На всі запчастини від ПоліПро надається гарантія на 1 рік без урахування пробігу.

Щоб уточнити наявність та необхідні розміри, а також зробити замовлення, зателефонуйте на вказані вгорі сайту номери телефонів. Або напишіть нам на polyurethane.pro@gmail.com