telegram_btn
Зателефонуйте нам +38 099 348 87 54 +38 067 418 87 04 +38 068 242 62 63
Українa, м. Шостка, вул. Прорізна, 20. Магазин "Автопідвіска"
ru en ua
fb insta youtube
Наш асортимент Поліуретановий пильник кульової опори

Асортимент Поліуретановий пильник кульової опори

Поліуретановий пильовик кульової опори - це частина підвіски, яка призначена для захисту шарнірних з'єднань від ушкоджень і зовнішніх агресивних чинників. В процесі експлуатації підвіска автомобіля піддається постійному впливу піску, бруду, дорожніх реагентів, які призводять до прискореного зносу кульових опор. З цієї причини цілісність пильовика відіграє ключову роль у довговічності кульової опори.

До основних функцій пильовика кульової опори належать:

Захист шарнірного з'єднання від абразивних матеріалів, що призводять до прискореного зносу і появи люфтів.
Запобігання втрати мастильних матеріалів усередині корпусу.
Забезпечення довговічної роботи вузла загалом.

Серед поширених варіантів конструкцій пильовиків виділяють: з кільцем і без нього. У першому варіанті забезпечується більш надійна фіксація в корпусі завдяки фіксувальному кільцю.

Справна кульова опора забезпечує безпечну поведінку авто на дорозі. У разі її критичного зносу і подальшого виходу з ладу, рух автомобіля стає неможливим. Крім цього, обрив кульової опори в момент їзди автомобіля може призвести до аварійної ситуації.

Купити пильник кульової опори з поліуретану для різних моделей (Skoda, Toyota, Nissan, Seat, Citroen та ін.) можна в інтернет-магазині компанії ПоліПро з гарантією якості за доступною ціною.

Коли необхідно міняти пильник кульової опори

Ознаки пошкодження пильовиків кульових опор виявити не складно, але найголовніше зробити це вчасно. В іншому разі знадобиться заміна кульової опори в зборі. Цей вузол є витратною запчастиною автомобіля, але цілісність пильовика значно впливає на термін служби цілої деталі.

Для виявлення дефекту пильовика досить провести візуальний огляд деталі на оглядовій ямі або вивернути колеса максимально до упору, відкриваючи доступ до місця кріплення кульової опори. Наявність будь-яких зовнішніх пошкоджень пильовика (порізи, розтріскування, нещільна посадка) вимагають термінової заміни. Провести ремонт можна самостійно, демонтувавши перед цим кульову опору з посадкового місця. Далі перевірити працездатність деталі, видалити старе мастило і нанести нове. Як правило, кульові опори йдуть не розбірні, але змастити слід ту частину, яка доступна. Після цього надіти новий пильовик і встановити його в місце кріплення. У момент монтажу необхідно дотримуватися обережності, щоб не пошкодити різьблення і новий пильовик кульових опор.

Важливо! У разі виявлення сильного зносу (вироблення) кульової опори (пошкодження корпусу, значне вироблення, люфт, стуки під час обертання)

запчастину необхідно замінити на нову.

Поліуретанові гумові пильовики

Кульова опора здебільшого передчасно виходить з ладу саме через пошкоджений пильовик кульових опор, до якого потрапляє пил і бруд, що є абразивним матеріалом для деталей з'єднання кульової опори. Еластичне мастило вбирає в себе абразивні речовини, що в процесі призводить до швидкого зносу. Крім цього при попаданні вологи розвивається корозія металевих деталей.

Сучасні технології від компанії ПоліПро пропонують як основний компонент пильовиків використовувати поліуретан, що має низку переваг, серед яких:

Довговічність. Збільшення ресурсу в 3-5 разів порівняно з гумовими аналогами.
Збереження властивостей у широкому діапазоні температур (від -25⁰С до +110⁰С). Пильник не втрачає форму при високій температурі і не тріскається при морозі.
Стійкість до деформації та пошкоджень.
Стійкість до агресивних речовин (масло, бруд, пил).
Можливість виготовити деталь для різних моделей авто в т. ч. і під індивідуальне замовлення.

Поліуретанові пильовики можна також використовувати для наконечників рульових тяг, що мають схожу конструкцію і принцип роботи. У процесі діагностики та заміни пильовиків кульових опор слід звернути увагу і на стан наконечників.

Купити пильник кульової опори в Україні

У каталозі на сайті компанії ПоліПро можна купити пильник кульової опори за доступними цінами для популярних авто на вітчизняному ринку (Audi, BMW, Daewoo, Chevrolet, Renault, Fiat, Volvo та ін.) з доставкою по Україні. У разі відсутності необхідної деталі в каталозі, її можна виготовити під індивідуальне замовлення протягом 5 днів (без урахування доставки). Для цього необхідно надіслати менеджеру необхідні розміри або відправити поштою пошкоджену деталь. Фахівці на місці виготовлять поліуретановий пильовик і відправлять клієнту відновлену деталь.

Компанія ПоліПро впевнена в якості своєї продукції і надає гарантію 1 рік на всі запчастини без додаткових обмежень.

Щоб уточнити наявність і необхідні розміри, а також зробити замовлення, зателефонуйте за телефонами вгорі сайту. Або напишіть нам на polyurethane.pro@gmail.com

ПОЛІУРЕТАНОВИЙ ПИЛЬНИК КУЛЬОВОЇ ОПОРИ І РУЛЬОВОГО НАКОНЕЧНИКА
ПОЛІУРЕТАНОВИЙ ПИЛЬНИК КУЛЬОВОЇ
ОПОРИ І РУЛЬОВОГО НАКОНЕЧНИКА
(ПІДБИРАЄМО ВИКЛЮЧНО ЗА РОЗМІРАМИ)