telegram_btn
Зателефонуйте нам +38 099 348 87 54 +38 067 418 87 04 +38 068 242 62 63
Українa, м. Шостка, вул. Прорізна, 20. Магазин "Автопідвіска"
ru en ua
fb insta youtube
Наш асортимент Сайлентблоки та втулки амортизатора

Асортимент Сайлентблоки та втулки амортизатора

Де краще і швидше купити сайлентблоки (втулки) амортизатора для власника автомобіля завжди залишається актуальним, так як це розмінники ходової частини, що часто замінюються. Основною функцією яких є надійне з'єднання та поглинання коливань, що виходять із підвіски автомобіля. Незважаючи на досить просту конструкцію, якість матеріалу є ключовим фактором довговічності ходової частини транспортного засобу.

Як показує практика експлуатації, придбання оригінальної втулки не завжди гарантує високу надійність. Основною причиною є використання звичайної гуми для виготовлення сайлентблоків амортизаторів. Низька міцність гуми у поєднанні з умовами вітчизняних доріг вимагає пошуку альтернативних варіантів, найкращим є застосування поліуретанового матеріалу.

Ознаки зносу втулок та сайлентблоків амортизатора

Втулка у разі зношування або пошкодження не забезпечує надійне кріплення амортизатора до деталей кузова і підвіски, що несуть. Сайлентблок на амортизаторі перший бере він ударні навантаження. Якщо втулка зношена, то сам амортизатор працює на підвищених навантаженнях, тим самим знижуючи свій ресурс.

Основними ознаками зношування втулок і сайлентблоків є характерний глухий стукіт, особливо при їзді по поганому дорожньому покриттю. Відбувається також погіршення керованості та гальмування за рахунок порушення роботи амортизатора.

Переваги поліуретанових втулок та сайлентблоків амортизатора

Альтернативним рішенням заміни дефектної втулки на амортизаторі є можливість купити поліуретановий аналог передньої та задньої підвіски автомобіля від компанії ПоліПро.

У сучасних іномарках здебільшого при зношеній втулці переднього амортизатора або втулки заднього амортизатора необхідно купувати комплект у зборі, що є економічно невигідно.

У разі потреби поліуретанову втулку можна виготовити відразу в корпусі, не впресовуючи її. У цьому випадку старий сайлентблок видаляється з місця, а новий виготовляється шляхом заливки поліуретану. Крім цього, вирішується проблема вироблення посадкового місця. Новий сайлентблок щільно сідати у корпус кріплення амортизатора усуваючи дрібні дефекти. Це дозволить герметизувати робочу поверхню, не даючи доступу до бруду, піску, дорожніх реагентів.

Компанія ПоліПро з 2011 року займається випуском поліуретанових деталей з високоякісного 3-компонентного матеріалу, що має наступні переваги:

  • Широкий діапазон робочих температур.
  • Довговічність.
  • Стійкість до зносу та агресивного середовища.
  • Різний ступінь жорсткості матеріалу.

На довговічність сайлентблоків амортизаторів також впливає точність припасування матеріалу в місці кріплення амортизатора. Вільних люфтів не повинно бути.

Вибір поліуретанових втулок та сайлентблоків амортизатора

Довговічність поліуретанових деталей ходової безпосередньо залежить від якості матеріалів і точність їх припасування. Якісний поліуретан під впливом навантажень повертається до початкової форми після стиснення та ударних навантажень у широкому діапазоні робочих температур.

При виборі сайлентблоків із поліуретану слід звернути увагу на таке:

  • Якість матеріалу.
  • Відгуки автолюбителів.
  • Наявність власної виробничої бази підприємства.
  • Кваліфікована допомога у підборі запчастин.
  • Гарантія якості на продукцію, що випускається.

Для виготовлення сайлентблоків задніх амортизаторів, а також передніх компанія ПоліПро застосовує імпортний 3-компонентний поліуретан із змінними характеристиками жорсткості в залежності від вимог автовиробників. Це гарантує виготовлення якісного аналога. ПоліПро впевнено у своїй продукції та надає гарантію на всі автозапчастини строком на 1 рік без обмеження пробігу.

Що корисно знати про знос сайлентблоків та втулок

Їзда зі зношеними сайлентблоками та втулками створюють не тільки дискомфорт при русі автомобіля (стукіт, розхлябаність ходової), але й сприяє прискореному зносу амортизаторів, стабілізаторів, кульових опор та інших деталей підвіски. Своєчасна заміна втулок дозволить уникнути дорогого ремонту у майбутньому. Вартість поліуретанового сайлентблока для амортизатора в кілька разів нижча за купівлю пари нових амортизаторів.

Купити поліуретанові втулки та сайлентблоки амортизатора в Україні.

Компанія ПоліПро має власну виробничу базу, дозволяючи виготовляти поліуретанову продукцію для будь-яких транспортних засобів без посередників. Замовити необхідну деталь можна, використовуючи каталог на офіційному сайті. Ми надсилаємо продукцію в будь-яку точку України та за її межами.

У разі виникнення труднощів при покупці поліуретанових втулок амортизатора слід проконсультуватися з менеджерами, які допоможуть підібрати потрібну автозапчастину.

polіuretanova vtulka zadnogo amortizatora daweoo sens
ПОЛІУРЕТАНОВА ВТУЛКА ЗАДНЬОГО АМОРТИЗАТОРА DAEWOO 
ПОЛІУРЕТАНОВИЙ САЙЛЕНТБЛОК ПЕРЕДНЬОГО АМОРТИЗАТОРА ВАЗ
polіuretanovij sajlentblok zadnogo amortizatora nizhnіj hyundai accent
ПОЛІУРЕТАНОВИЙ САЙЛЕНТБЛОК ЗАДНЬОГО АМОРТИЗАТОРА HYUNDAI
polіuretanovij sajlentblok zadnogo amortizatora verhnіj fiat doblo
ПОЛІУРЕТАНОВИЙ САЙЛЕНТБЛОК ЗАДНЬОГО АМОРТИЗАТОРА FIAT