Зателефонуйте нам +38 099 348 87 54 +38 067 418 87 04 +38 068 242 62 63
Українa, м. Шостка, вул. Прорізна, 20. Магазин "Автопідвіска"
ru en ua
0 грн.
0
0
Головна Наш асортимент Купити поліуретанову втулку стійки стабілізатора з доставкою - ПоліПро

Категорії блогу

Наш асортимент Купити поліуретанову втулку стійки стабілізатора з доставкою - ПоліПро

Яка малопомітна, але важлива деталь підвіски бере на себе основне навантаження при екстреному гальмуванні, різному тиску шин на одній осі, їзді пагорбами та ямами або проїзді "лежачого поліцейського"? Втулка стійки стабілізатора. Тому вона має бути стійкою до:

скручуванням та розривам
розтягуванням та стисканням
тертям та вібраціями.

Втулки та стійки стабілізатора в реаліях українських доріг страждають від надмірних навантажень, а гумові втулки стають витратним матеріалом, який часто доводиться змінювати. Не дивно, що популярнішими стають пружні елементи підвіски з поліуретану. Поліуретанова втулка стійки стабілізатора від "ПоліПро" (Шостка, Україна) дозволяє рідше проводити заміну цього розхідника і зробити роботу вузла надійнішим.

Як замовити поліуретанову втулку стійки стабілізатора в Київ, Харків, Дніпро?

На виробництво втулки поліуретанової стійки стабілізатора від ПоліПро йде поліуретан перевіреної якості, тому наші запчастини витримують великі навантаження. Жорсткість таких втулок відповідає жорсткості гумових аналогів і не підвищує ступінь зношування самої стійки. Ми впевнено надаємо гарантію на 1 рік без урахування пробігу, але експлуатувати їх можна до 5 разів довше.

Втулки стійки стабілізатора на Ланос, Audi, Opel, BMW, Mazda, Nissan та інші марки авто часто є в наявності або можуть бути виготовлені на замовлення протягом 1-3 днів. Замовити поліуретанову втулку стійки стабілізатора в Київ, Харків, Дніпро, Одесу та інші міста України можна Новою поштою через цей сайт за вказаними вище телефонами. Замовлення комплекту на суму від 2000 грн. доставляємо безкоштовно.

Зателефонуйте нам або напишіть на polyurethane.pro@gmail.com, а також на нашій сторінці у Фейсбуці, щоб уточнити всі деталі!