telegram_btn
Зателефонуйте нам +38 099 348 87 54 +38 067 418 87 04 +38 068 242 62 63
Українa, м. Шостка, вул. Прорізна, 20. Магазин "Автопідвіска"
ru en ua
fb insta youtube
Наш асортимент Стабілізатор з вареними втулками

Асортимент Стабілізатор з вареними втулками

За необхідності заміни втулки переднього стабілізатора щодо нового авто можна з подивом виявити, що міняти доведеться весь вузол. Адже з 2013 р. автовиробники перейшли на цілісну конструкцію переднього стабілізатора.

Заміна втулок переднього стабілізатора попереднього покоління відбувається досить легко, т.к. вони знімні. Але щойно автогігант випускав нову модель, розхідники з неї починали копіювати у дешевшому виконанні.

У сучасних машинах застосовують стабілізатори, в яких гумова втулка вварена – вона приєднана до металевого стабілізатора та скоби, за допомогою якої конструкція кріпиться. Такий механізм працює на скручування, що дає переваги в керуванні автомобілем. Але у разі вироблення потрібно змінювати весь вузол, що коштує набагато дорожче. А повторити цю запчастину набагато складніше – треба витримати кути та вигини конструкції.

Можна купити вживані передні стабілізатори, вони дешевші. Так, оригінальний стабілізатор поперечної стійкості передній із кодом 31356798565 на БМВ коштує від 9 до 16 тис. грн., причому на його доставку потрібно 2-3 тижні. А передній стабілізатор беушний – «всього» 1200 грн. Але, можливо, втулка там уже буде частково відірвана від металу та довго не прослужить.

А як поміняти втулки стабілізатора, якщо не готовий розлучитися з грошима, щоб купити стабілізатор передньої підвіски від виробника авто, але й ризикувати з вживаною запчастиною не хочеться? Є один хитрий варіант!

Заміна втулок переднього стабілізатора реставрацією – раціональне рішення від Poly Pro

Компанія «ПоліПро» пропонує просте та ефективне рішення – відновлення стабілізатора приварюванням поліуретанової втулки на сам стабілізатор та у скобу саме так, як це зроблено в оригінальній деталі. Що ви отримуєте у такому разі?

  1. Усі властивості оригінальної запчастини зберігаються.
  2. Заощаджуйте купу грошей - ціна заміни стійки стабілізатора за допомогою поліуретану 2,5 тис.
  3. Зберігає час.

Ми давно реставруємо поліуретан автодеталі з гарантією. Впевнені, що їм можна продовжити життя без втрати якості. І раді першими у світі представити технологію реставрації стабілізаторів передньої стійкості.

Технологія реставрації передніх стабілізаторів

Як ми даємо друге життя переднім стабілізаторам ваших автомобілів?

  • Після отримання Вашої запчастини знімаємо всі розміри вузла.
  • Випалюємо вузол, щоб видалити залишки старої гуми.
  • Робимо прес-форму для поліуретанової втулки, приділяючи особливу увагу витримці всіх кутів та напряму вварювання втулки.
  • Піскоструминний стабілізатор і скобу, обробляємо їх спеціальним праймером для надійного кріплення втулки до металу.
  • Виробляємо полімеризацію поліуретану за потрібної температури.

У відреставрованому таким чином стабілізаторі втулка не прокручується, а вварена, як у оригінальній деталі.

Заміна втулок стабілізатора

У нас можлива заміна втулок стабілізатора Volkswagen, Audi Q3, BMW F10, Renault та інших марок, і навіть за бажанням Ланос, ВАЗ та ін. Знайти інформацію щодо цих запчастин можна на цьому сайті, ввівши в пошук слово «вварені».

Щоб машина не простоювала, допоки проводиться відновлення переднього стабілізатора, пропонуємо відчути справжнє автомобільне братство:

  • ми відправляємо вже відновлений стабілізатор, який ви можете одразу встановити на свій автомобіль,
  • а ви повертаєте нам свою стару запчастину, яка після реставрації стане іншим автовласником.

Так ви заощадите час, а ми зможемо допомогти більшій кількості людей. Телефонуйте!