telegram_btn
Зателефонуйте нам +38 099 348 87 54 +38 067 418 87 04 +38 068 242 62 63
Українa, м. Шостка, вул. Прорізна, 20. Магазин "Автопідвіска"
ru en ua
fb insta youtube
Наш асортимент Футерування валів поліуретаном

Асортимент Футерування валів поліуретаном

Компанія "Полі Про" пропонує нову послугу - футерування валів поліуретаном.

Футерування (футеровка) - це покриття зносостійким матеріалом поверхні валів, барабанів, роликів, кульових млинів і тому подібних металевих деталей. Це захищає їх від пошкоджень, як механічних, так і корозійних, а також надає демпферних властивостей. Таке покриття може здійснюватися за допомогою гуми, і тоді воно називається гумування. PolyPro пропонує відновлення валів за допомогою поліуретану.

Поліуретанове футерування барабана, роликів і т.п. перевершує гумове, тому що міцність та зносостійкість поліуретану в 2-4 рази вище, ніж у гуми при однаковій твердості. В залежності від задачі можна робити поліуретанове демпферне покриття з твердістю 50-95 А по Шору, як у гуми.

Ціна та переваги

Більшу частину собівартості виробничого валу становить виготовлення його металевої серцевини. Нанесення гумового покриття обходиться не так вже й дорого. Але коли футер зношується, завод змушений купувати новий вал у зборі. А коштувати він може від десятків до сотень тисяч гривень.

Хоча можна суттєво заощадити без втрати якості - видалити старе покриття і наростити новий демпфуючий шар. Такий відновлений вал обійдеться у кілька разів дешевше, ніж новий. А якщо футерування проводиться поліуретаном, то прослужить навіть довше. При цьому повернення відновленого валу на виробництво може статися швидше, ніж замовлення та доставка нової деталі, і ви також заощадите час. Конкретна ціна футерування залежить від розмірів виробу.

Важливо розуміти, що завдяки відпрацьованій більш ніж за 10 років технології ПоліПро ви отримуєте виріб, який за своїми фізико-механічними властивостями не поступається оригінальному валу.

Процес

Щоб досягти міцного з'єднання металевої та поліуретанової частини, фахівці компанії Poly Pro виконують 6 важливих кроків:

  1. У отриманого на реставрацію валу на токарному верстаті зрізають старе покриття.
  2. Вал зачищають за допомогою піскоструйного апарату.
  3. Металеву поверхню ретельно знежирюють.
  4. Наносять спеціальний праймер, що дозволяє надійно приклеїти полімер до металу.
  5. На вал наносять шар поліуретану із запасом і залишають до затвердіння демпферного шару.
  6. На токарному верстаті зрізають зайвий шар поліуретану, щоб витримати розмір, вказаний замовником, та досягти співвісності валу.

В результаті виходить монолітна конструкція, яка забезпечує таку ж роботу, як заводський вал.

Термін виконання такої роботи - від 5 днів, при цьому варто врахувати термін транспортування валу компанією-перевізником в обидві сторони.

Замовити послугу та уточнити усі подробиці можна у менеджера за телефонами

+38 099 348 87 54, +38 067 418 87 04, +38 068 242 62 63.

Футеровка вала поліуретаном для склеювання тканини Футеровка вала поліуретаном для склеювання тканини

 

Футеровка вала поліуретаном для стренгоріза Футеровка вала поліуретаном для стренгоріза

 

Футеровка вала поліуретаном для рейсмуса Футеровка вала поліуретаном для рейсмуса