telegram_btn
Зателефонуйте нам +38 099 348 87 54 +38 067 418 87 04 +38 068 242 62 63
Українa, м. Шостка, вул. Прорізна, 20. Магазин "Автопідвіска"
ru en ua
fb insta youtube
Запчастини для іномарок

Запчастини для іномарок

Бажаючи замінити гумові втулки у вузлах автомобіля більш сучасні – поліуретанові, автовласник стикається з різними варіантами. Більшість запчастин випускають зарубіжні виробники, тому вони відрізняються високою цінною та відсутністю будь-якої гарантії в процесі експлуатації.

Альтернативним рішенням зарубіжних виробників поліуретанових деталей є вітчизняна компанія ПоліПро, яка має повний спектр виробництва втулок, сайлентблоків, опор та інших деталей із 3-компонентного поліуретану. Висока якість матеріалу забезпечує довговічність експлуатації, а також гарантія виробника терміном 1 рік незалежно від пробігу авто. Враховуючи велику кількість машин іноземного виробництва різних років випуску на вітчизняному ринку, не завжди можна знайти необхідну для ремонту втулку або сайлентблок. У каталозі ПоліПро представлені запчастини до будь-яких марок авто (від Alfa Romeo до Volvo). У разі відсутності необхідної деталі її завжди можна виготовити на замовлення, надавши потрібні розміри.

Сучасна альтернатива закордонним сайлентблокам

Поліуретанові запчастини для іномарок Audi, Ford, Renault, Mazda та інших моделей автомобілів випускаються згідно з оригінальними розмірами заводу-виробника. Застосування поліуретану має низку переваг, серед яких:

  • Високий діапазон робочих температур (від -25°С до +110°С).
  • Універсальність. Застосовується на будь-яких класах автомобілів – від легкових до вантажних.
  • Не руйнується під впливом агресивного середовища (волога, мастильні матеріали, дорожні реагенти та ін.).
  • Довговічність. Використання поліуретану в підвісці – це той випадок, коли оригінальні запчастини для іномарок прослужать довше початкових. У процесі експлуатації втулки зберігають свої властивості тривалий час.

Асортимент запчастин для іномарок

Поліуретанові запчастини мають широкий діапазон застосування в автомобілях та спецтехніки. Серед популярної продукції від компанії «ПоліПро» виділяють:

  • Сайлентблоки та втулки амортизатора.
  • Пильовики ШРУСів.
  • Опори підрамника.
  • Опора карданного валу (втулка підвісного підшипника).
  • Подушка опори двигуна.
  • Сайлентблоки кріплення кабіни.

Компанія випускає точні копії автозапчастин, які можна знайти у нашому каталозі або у разі потреби виконати індивідуально для конкретної моделі транспортного засобу. Виготовлені запчастини для іномарок на замовлення в інтернеті доставляються поштою безпосередньо від виробника ПоліПро з гарантією 1 рік на всю продукцію. Тепер фраза «проблемна іномарка» йде у минуле.

Сайлентблоки «під вироблення»

Враховуючи, що застосування витратних запчастин в автомобілі часто пов'язане з високим виробленням поверхні, на яку кріпляться гумові втулки (наприклад, тяга стабілізатора), компанія ПоліПро пропонує рішення, що дозволяє змінювати діаметр посадкового місця в залежності від ступеня зношування. Це дозволить не замінювати повністю вузол, на який буде встановлена ​​поліуретанова втулка і при цьому забезпечуватиме надійне кріплення. Дане рішення дозволяє заощадити час і гроші при ремонті транспортного засобу, особливо при великому пробігу.

Як замовити продукцію ПоліПро

Поліуретанові автозапчастини для іномарок виготовляє компанія PolyPro вже більше 12 років і дає гарантію на всю свою продукцію терміном в 1 рік. У каталозі налічується понад 25 000 різних варіантів деталей для різних транспортних засобів як для автомобілів малого класу (Suzuki Alto), так і для великих позашляховиків (Toyota Land Cruiser 200), а також на вантажні (DAF, Scania, Volvo). Також можна замовити автозапчастини для іномарок в Києві, Харкові, Одесі та інших містах України за індивідуальним запитом, якщо немає моделі в каталозі, та доставити поштовими службами. У разі виникнення питань фахівці допоможуть підібрати оптимальний варіант для будь-якого транспортного засобу.